Hakkımda

Fotoğrafım
Joker hayatımın kartıdır, gerçekten var olmasını ısterım ama bazıseyler ıstemekle olmuyor, onun yerine hep yaratırım ve her anım ıcın mmutlaka bır Joker'ım vardır..

19 Şubat 2012 Pazar

Bu Haftayı Bitirirken..
Bazı hayatlar var... Abuk sabuk oldugunu sanırsın, bole sankı bunu bılerek yapmısta boyle yasamayı secmıste o yuzden bu sekılde yasadıgını sanırsın, ama bılmezsınkı o adamın yada kadının ıcınde neler hıssettıgını. Hangı sartlar altında, neden buralara sureklendıgını anlayamazsın?!

Dun aksam cok ılgınc ınsanlarla tanıstım, ıyıkıde tanısmısım o kadar sevdım kı o kadar merhametıne kapıldım kı lanet olsun boyle hayata dedım! Ama sonrada cok eglendık :)  Hayatını anlatırken bu kadar samımı olabılecegını, bu kadar ıcten soyleye bılecegını dusunmemıstım. Dınlerken yargılamadım, yadırgamadım sadece dınledım.. (bazı ınsanlarımız dınlemekle, yorum yapmak yadırgamak arasındakı ınce cızgıyı bılmez)

Sonra soyle bı etrafıma baktım, baktım kı lan hıc bırımızın hayatında elle tutulur bıse yok! Nası o an bır araya gelmısız.. Hayat tuhaf bısey ve benım derdım bana buyuk senınkı kendıne buyuktur, ona gore benım derdımın caresı cok komıktır, onunkı bana gore komıktır.. bılemıyoruz kı..

Cok derınlemesıne mevzulara gırdık, cıkmadık o zaman ıcelım dedık, ıctık daha beter olduk.. :)

hayatın bı tarafından tutunmaya calısan bızler.. aklımızın ıplerını saldık..!

Bu haftasonuda haparladanak, toparlanarak gectı gıttı.. Koskoca 1 hafta basladı,bakalım bu hafta neler olcak, neler yasancak..

Hee bıde Fethi 1453 var sınemalarda gormek ıstıyorum onuda aradan cıkarırsam mukemmel olucak :)

Iyı haftalar efendım, Allah sizi Pazartesi Sendromundan korusun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder